Vampire Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Academy

Dobrodosli na akademiju za vampire. Prijavite se za lik, upisite se u skolu i zivite zivot.


You are not connected. Please login or register

Elektra is in hotseat

+3
Milan Lupin
eŁŁy
Shadow
7 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

26Elektra is in hotseat - Page 2 Empty Re: Elektra is in hotseat uto pro 21, 2010 6:30 am

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
Moroii

I agree (za TVD)
kada bi dobila na poklon potpis.. s kim bi bio

27Elektra is in hotseat - Page 2 Empty Re: Elektra is in hotseat uto pro 21, 2010 7:41 am

Bloody Mary

Bloody Mary
Thuggee

Zasto si stawila taj awatar?

28Elektra is in hotseat - Page 2 Empty Re: Elektra is in hotseat uto pro 21, 2010 1:07 pm

Shadow

Shadow
Admin
Admin

Boja, crna i ljubicasta, cesto mene samu opisuju Very Happy
Kad bi dobila sig na poklon, hmm, mozda HIM ili WT, Ian might be :P
Zasto sam stavila ovaj avatar. Pa, nije iz potpisa, ocito :P, ali eto, kao sto rekoh, ja jako volim vampire, i ne msm samo na TW koji je izasao prije 2 godine, nego i od ranije, fkt volim vampire, volim citati o njima i tak Very Happy

https://vampireacademy.forumcroatian.com

29Elektra is in hotseat - Page 2 Empty Re: Elektra is in hotseat uto pro 21, 2010 1:13 pm

Bloody Mary

Bloody Mary
Thuggee

Aha...
Zasto wolis wampire?xD

30Elektra is in hotseat - Page 2 Empty Re: Elektra is in hotseat uto pro 21, 2010 2:22 pm

Shadow

Shadow
Admin
Admin

hmm, pa, uvijek sam voljela te misticne stvari, vjestice, vampiri, vukodlaci. I onda sam napunila 12 cini mi se godina, i bas aktivnije cackala po internetu. Trazila knjige, bilo sta o njima, i onda je izasao Twilight, sve 4 knjige naravno procitala za 2 sedmice, mozda cak i manje, zatim, nadem na poet world forumu, ima ono e-books, i sad pun kompjuter knjiga o njima, kako na engleskom tako i na nasem. Mati mi govori da sam retard, i tak xD
Ali, nije fazon da ja volim samo one nice vampire, tipa Edward, Damon, Stefan itd. msm iako je Damon bad guy, Dracula mi je wow, i filmovi o vampirima, covjek u videoteci, cim udjem odma, jel sta o vampirima xD

https://vampireacademy.forumcroatian.com

31Elektra is in hotseat - Page 2 Empty Re: Elektra is in hotseat sri pro 22, 2010 4:51 am

Bloody Mary

Bloody Mary
Thuggee

Nzm i ja ih wolim...
A sta wise wolis,westice,wampire ili wukodlake?

32Elektra is in hotseat - Page 2 Empty Re: Elektra is in hotseat ned pro 26, 2010 12:02 pm

Shadow

Shadow
Admin
Admin

globalno vampire, fasciniraju me, ali volim i vukodlake, to su dvije misticne vrste koje su mi bas wow Very Happy

https://vampireacademy.forumcroatian.com

33Elektra is in hotseat - Page 2 Empty Re: Elektra is in hotseat uto pro 28, 2010 3:32 am

Bloody Mary

Bloody Mary
Thuggee

Aham...omiljeni wampir?

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.